Сторінки

субота, 20 вересня 2014 р.

Скрап-еволюція))

Привіт-привіт! А в Мемуаріс стартував дуже класний флеш-моб "Скрап-еволюція"


Круто подивитися з чого починали різні майстрині))) Захотілося самій згадати і для цього довелося перерити не мало папок в пошуках першої листівки ;-) Так як і у всіх вона практично без скрап-матеріалів, більше мальована і зроблена на хрестини для одного чудового хлопчика Антончика ще в далекому 2011 році восени:


Потім була ще ось така для закоханої пари:


І тут "Остапа понесло"))) Мене це діло дуже затягнуло, але як матеріали купляти не знала, блогу ще не було, інформацію не знала звідки брати.....але це мене не зупинило і 2012 був дуже насичений на різні експерименти з тим що було під руками і вже потрошку почали появлятися скрап-матеріали (і навіть спробувала свої сили перший раз в блогах, але це закінчилося його видаленням(()):


2013....дуже насичений рік. Тоді наважилася на ще один експеримент і знову створила блог, який веду і до сьогодні;-)
Вже і матеріали, і інструменти появилися)) і навіть вдалося попасти на декілька МК до улюблених майстрів, багато навчитися. На сам перед - творити від душі і для душі)) і ось результат:

І це далеко не все))) 
А тепер 2014)))) Скільки всього було перепробувано за цей рік.....але воно того варте! Декілька стилів, напрямків  і навіть альбоми були)) Ось кілька листівок:


Ось так от еволюція))) Шкодую,  що не всі фото листівок зберегла, а то цікаво глянути як міняється власна творчість)) Помічаєш результат і це радує, але не варто зупинятися на досягнутому! Ще стільки нового по переду......

П.С. Ще старих фото натрапила  на свої малюнки "до откритковго" періоду))))  зрозуміла, що мені цього не вистачає....знову захотілося малювати. 
Ось кілька малюнків ще зі школи:

 
 І два ще з універу:
 

Сумую за тим відчуттям.....останнє що спромоглася намалювати за кілька років - це ось така сова:

Трохи ностальгії)))))

А ви вже згадали свої перші листівки?


3 коментарі:

 1. ты еще и рисуешь? красота какая:) такой клевый флешмоб) подстматриваешь у всех первые шаги) и твоя эволюция классная, и заметная!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Наташа))) спасибо! То я так изредка балуюсь)) Рисую не так часто как хочется, и не совсем то что хочется. Мне получается срисовывать, но что-то свое....а акварель для меня это вообще что-то заоблачное. У нас тут просто нету хорошей школы...приходиться самой додумываться)) Вот и завидую тебе, что ты ходиш на занятия и довольно не плохо с первого раза рисуеш!

   Видалити
 2. Открытки суперские... Работы все такие интересные. Рисунки тоже симпатичные. Спасибо за участие в нашем флеш-мобе. ТМ Мемуарис

  ВідповістиВидалити

дякую, що завітали до мене в гості і залишили коментар))))